top of page

O nas

Cieszę się, że tu jesteś. ZpasjiDOżółwi to miejsce, w którym dzielimy się z wami tym, co najbardziej nas interesuje.

Ja i moi przyjaciele wybraliśmy za cel niesienia pomocy żółwiom, dlatego chcielibyśmy podzielić się tutaj z wami wiedzą i naszym doświadczeniem. 

Radoslaw
Rusiecki

założyciel strony internetowej i miłośnik żółwi. Iniciator grupy facebookowej ,,Żywienie żółwi lądowych". Posiada żółwie od 2013 roku, stale poszerzając swoją wiedze uczęszczając na wykłady i comiesięczne spotkania o tematyce żółwiowej. Członek „Grupy Interesów ds. Ochrony i Hodowli Żółwi” (IGSN) w Niemczech. Związany również z stowarzyszeniem ,,Schildkrötenhilfe Wittten e.V.'' która niesie pomoc żółwiom każdego dnia.

Frauke 
Hustinx

redaktor RADIATA, czasopisma AG Schildkröten DGHT, hoduje żółwie europejskie od ponad 19 lat.
Jest zaangażowana w ochronę żółwi i udziela dobrowolnych porad na temat właściwego dla gatunku trzymania żółwi europejskich. Od 2018 r. posiada żółwiowy certyfikat kompetencji Vive e.V. Zwierzęta w stacjach ratunkowych (Forum for Turtle Rescue Stations) są szczególnie bliskie jej sercu. Inną sprawą bliską jej sercu jest www.schildkröte-entlaufen-vermisst-gefunden.com.
Frauke jest członkiem Turtle Survival Alliance TSA, AG Schildkröten DGHT, Interessengemeinschaft Schildkrötenschutz IGSN, Schildkrötenhilfe-Nordbayern e.V., Landschildkroeten-Auffangstation Kitzingen, Dutch-Belgian Tortoise Association NBSV, International Tortoise Association ISV i Vive e.V..
bottom of page